«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Згідно з останнім соцопитуванням, Петро Порошенко не потрапив до топ-3 президентського рейтингу. Про передвиборчі перегони та майбутніх кандидатів говорили експерти.
Сьогодні, 19 квітня, ВР ухвалила постанову про підтримку звернення президента до Вселенського патріарха Варфоломія. Про церковні ініціативи міркували експерти.
14 квітня виповнюється два роки з моменту призначення уряду Володимира Гройсмана. Підбивали підсумки роботи експерти.
У ЗМІ час від часу з’являються повідомлення про відставку керівників антикорупційних органів – НАБУ та САП. Наразі звільнення Холодницького спростували. В ситуації розбирались експерти.
Володимир Гройсман заявив, що має намір брати участь у наступних парламентських виборах. Про що це свідчить, міркували експерти.
Головред Страни попросив політичного притулку в Австрії через політичні переслідування в Україні. Обшуки в редакціях, блокада телеканалів – події, які мають місце в Україні. Яка ситуація в Україні зі свободою слова, міркували фахівці.
Сьогодні народні депутати проголосували законопроект про реінтеграцію Донбасу. У кожної фракції був свій погляд на документ. Про недоліки законопроекту розповіли експерти.
Коаліційна угода була підписана три роки тому. Що політики й досі не спромоглися виконати, аналізували експерти.
Прем’єр-міністр звинуватив АМКУ в корупції, заявивши, що робота комітету загрожує розвитку економіки країни. Про демонополізацію міркували разом з експертами.
В БПП обіцяють визначитися з голосуванням за медичну реформу вранці 19 жовтня. В НФ повідомили, що конкретного рішення поки не мають. Що не так із медичною реформою, аналізували експерти.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід