«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У Росії мають намір істотно спростити процедуру прийому іноземців у російське громадянство: відповідна законодавча робота перебуває на фінальній стадії.
Протягом 27 січня проросійські бойовики 10 разів обстріляли українські позиції і продовжують стріляти по ділянках розведення.
На засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську 18 грудня сторони не змогли домовитися щодо обміну полоненими.
У 2020 році українці зможуть в'їжджати в Росію тільки за закордонними паспортами, заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.
12 грудня Верховна рада України розглянула продовження дії закону про особливий порядок врегулювання місцевого самоврядування Донбасу.
9 грудня 2019 року ввечері в Єлисейському палаці пройде перша за три роки зустріч лідерів Нормандського формату.
Віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба пояснив, що підсумковий документ нормандської зустрічі буде нести політичні домовленості, а не юридичні.
3 грудня комітет з питань розвідки Палати представників розглянув і схвалив 300-сторінкову доповідь за результатами розслідування в рамках імпічменту президента США Дональда Трампа.
Сергій Лавров заявив, що Росія на саміті «нормандської четвірки» в Парижі 9 грудня закличе Київ до прямого діалогу з Донбасом.
У Верховній раді зареєстрували законопроект, який повинен врегулювати питання про виплату пенсій особам, які проживають на тимчасово окупованих територіях.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід