Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія на саміті нормандської четвірки в Парижі 9 грудня закличе Київ до прямого діалогу з Донбасом.
Зеленський на зустрічі нормандської четвірки має намір підняти питання проведення місцевих виборів і перспективи досягнення справжнього припинення вогню на Донбасі, з чіткими термінами і зобов'язаннями сторін.
Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що Україна може вийти з Мінських угод, якщо зустріч лідерів нормандської четвірки 9 грудня не дасть результату.
Речник президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив, що саміт в Нормандському форматі, дійсно, запланований на 9 грудня в Парижі.
Британському істеблішменту не вигідно, щоб країна покинула Євросюз, тому еліта в будь-який спосіб затягує Brexit.
За словами міністра закордонних справ України Вадима Пристайка, український президент Володимир Зеленський чітко усвідомлює, чого можна досягти на переговорах з президентом РФ Володимиром Путіним.
Сьогодні, 29 жовтня, в населеному пункті Золоте Луганської області стартував процес розведення сил і засобів.
Видання The Washington Post з посиланням на джерела повідомило, що Трамп під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським тиснув на нього і вимагав почати розслідування проти компанії Burisma.
Зеленський пропонує підключити до Нормандських переговорів США. У РФ – проти. Узгодженої дати зустрічі досі немає.
Український лідер запевнив, що телефонна розмова з Трампом була хорошою й ніхто не чинив тиску.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться