«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Згідно зі статистикою Кабінету міністрів, до десятки найбагатших державних підприємств України входять енергетичні, транспортні та агропромислові установи.
Міністерство юстиції супроводжує 19 судових справ іноземних інвесторів проти України на загальну суму 170 мільярдів гривень.
Чотири країни ЄС досі навіть не розпочали процес ратифікації угоди про асоціацію України та Європейського Союзу – і це ті ж самі держави, що є найбільшими противниками антиросійських санкцій.
Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко каже, що його роботу визнано незадовільною і він готовий до відставки.
Система народного контрою «Слово і Діло» вирішила проаналізувати, які перспективи в України домовитися з головним кредитором та уникнути дефолту.
Економіст поділився міркуваннями щодо заяви Турчинова про необхідність посилення санкцій проти Росії та відключення РФ від міжнародної системи SWIFT
Сьогодні Окружний адміністративний суд Києва слухав справу проти Кабінету міністрів про справедливий розмір прожиткового мінімуму.
Сьогодні в Україні відзначають День банківських працівників. А оскільки головним банкіром у нас в країні є голова НБУ Валерія Гонтарєва, «Слово і Діло» вирішило підбити символічні підсумки її роботи на посаді голови регулятора.
Протягом останніх 7 днів волонтерами «Слова і Діла» було зафіксовано 31 нову обіцянку міських голів обласних центрів України
«Слово і Діло» з'ясовувало, в чому причина постійних відключень води в столиці та чи не ризикують кияни провести ще одне літо без гарячої води в кранах.
Економіст поділився міркуваннями з приводу того, що Верховна Рада підтримала законопроекти Кабміну, що надають йому право вводити мораторій на виплату боргів перед зовнішніми комерційними кредиторами для захисту національних інтересів.
Україна програє економічну війну з Росією. При цьому велика частина провини за те, що відбувається в Україні лежить на Москві, оскільки уряд Росії хоче підірвати спроби України переорієнтуватися в бік Заходу.
У ході телефонної розмови з прем'єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном Петро Порошенко нагадав останньому, що Україна все ще чекає на сигнали ЄС щодо своїх євроінтеграційних перспектив.
Верховна Рада підтримала призначення Ігоря Білоуса головою Фонду держмайна, а Юрія Терентьєва – Антимонопольного комітету.
Спеціаліст поділився міркуваннями стосовно того, що уряд заарештував 1,4 млрд доларів на рахунках, що належать родині колишнього президента Януковича.
До вимог решти країн ЄС продовжити санкції проти Росії до кінця 2015 року приєдналися й греки, які традиційно підтримували російську політику в Європі.
Антимонопольний комітет роз'яснив свою позицію щодо встановлення цін на міські пасажирські перевезення, які тепер будуть обраховуватись за новими правилами.
Спеціаліст поділився міркуваннями щодо ймовірності переіндексації заробітних плат і джерел коштів для підвищення прожиткового мінімуму.
Близько півроку знадобилося владі, щоб визнати: запровадження схеми по зменшенню ЄСП для підприємців не принесло бажаного ефекту. Зниження ЄСП – необхідний крок, однак його здійснення не повинно передбачати коефіцієнтів і додаткових умов.
Економічний експерт і колишній міністр фінансів США вважає, що міжнародні кредитори України можуть створити прецедент, пішовши на поступки в реструктуризації її боргів.
Спеціаліст поділився міркуваннями щодо ризику дефолту України та переговорів України з кредиторами з питання реструктуризації боргу.
Спеціаліст поділився міркуваннями щодо реструктуризації зовнішнього боргу України та ймовірності того, що переговори можуть провалитись.
Кабінет міністрів запропонував Верховній Раді призначити колишнього керівника Фіскальної служби Ігоря Білоуса головою Фонду держмайна України, а Юрія Терентьєва – головою Антимонопольного комітету.
Через тривалий політичний та економічний хаос європейські союзники України все більше і більше розчаровуються повільними темпами змін в країні.
Спеціалісти поділилися міркуваннями з приводу проведення приватизації, підготовки законопроекту, що не допускає російський бізнес до приватизації та оренди портів на півдні України.