Telegram після затримання Дурова став співпрацювати з правоохоронцями різних країн

Читать на русском
Telegram після затримання Павла Дурова та його звільнення почав співпрацювати з правоохоронними органами не лише Франції, а й інших країн світу.
Reuters

Telegram після затримання Павла Дурова та його звільнення почав співпрацювати з правоохоронними органами не лише Франції, а й інших країн світу.

Про це заявив керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України Андрій Коваленко.

Скільки користувачів у Telegram у світі та наскільки він популярний у порівнянні з іншими месенджерамиУ середньому користувач Telegram проводить у додатку 2 години 54 хвилини на місяць. Найбільшим ринком додатку є Індія. Більше – на інфографіці.

За його словами, така співпраця соціальної мережі є провалом для російської розвідки.

«Telegram після затримання Павла Дурова в Парижі почав співпрацювати з правоохоронними органами не лише Франції, але й інших країн. Все як і говорив у перші дні. Для російської розвідки все дуже погано. Це провал», – йдеться у дописі.

Раніше французькі видання з посиланнями на власні джерела інформували, що Telegram почав відповідати на запити інших країн у межах розслідувань кіберзлочинів.

Нагадаємо, засновника Telegram Павла Дурова було затримано 24 серпня у паризькому аеропорту Ле Бурже. Пізніше стало відомо, що прокуратура Парижа вважає бізнесмена причетним до скоєння одразу 12 злочинів.

6 вересня Дуров вперше прокоментував своє затримання.

Відзначимо, що українським працівникам органів державної влади, військовослужбовцям, працівникам сектору безпеки та оборони, а також підприємств-операторів критичної інфраструктури заборонили встановлювати та використовувати Telegram на службових пристроях.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: