Одна з країн ЄС платитиме сирійським біженцям для повернення на батьківщину

Читать на русском
Федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер повідомив про виплату сирійцям 1 тисячі євро для допомоги у поверненні на батьківщину.
Ілюстративне фото24 канал

Австрійська влада виділятиме підтримку розміром до 1 тисячі євро сирійським біженцям, які добровільно вирішать повернутися на батьківщину.

Про це повідомляє федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер у соцмережі Х.

Сирійські біженці: скільки їх у світі та які країни Європи припинили надавати притулокУ світі понад 6 мільйонів сирійських біженців. Після падіння режиму Асада деякі країни Європи призупинили розгляд заявок на надання притулку.

«Австрія підтримає сирійців, які бажають повернутися на батьківщину, виплативши їм бонус у розмірі 1 тисячі євро. Зараз країна потребує своїх громадян для відновлення», – написав глава уряду.

Водночас, в Австрії прийняли рішення про призупинення процедури надання притулку сирійським громадянам.

При цьому, міністерство внутрішніх справ Австрії створило спеціальний сайт, де австрійська влада пропонує сирійцям фінансову підтримку.

«Ви отримаєте до 1 тис. євро готівкою як підтримку для нового старту. Служба консультування з питань повернення допоможе вам з усіма необхідними кроками», – повідомляється на сайті «Повернення з Австрії».

Сайт трьома мовами – німецькою, англійською та арабською – пропонує консультативну допомогу щодо повернення, допомогу з оформленням документів та, за потреби, з організацією поїздки в Сирію.

Міністр внутрішніх справ Герхард Карнер також заявив, що уряд прагне сприяти поверненню на батьківщину сирійців, які висловили відповідне бажання. Мова йде навіть про організацію рейсів. Наступним кроком має стати, у разі належної безпекової ситуації в Сирії, депортація з країни тих сирійців, які скоїли злочини або не бажають інтегруватися чи працевлаштовуватися.

Нагадаємо, «Слово і діло» розібралося, скільки сирійських біженців є у світі та які країни Європи припинили надавати притулок.

Також з нашої інфографіки можна дізнатися, як у світі змінювалася кількість біженців та внутрішніх переселенців.

Раніше «Слово і діло» писало про політичні, військові та економічні втрати росії через крах режиму Асада в Сирії.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: