Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Очільник Мінфіну заявив, що для підвищення мінімалки немає передумов. Проте напередодні президент заговорив про зростання зарплати до 4200 гривень у другій половині 2018 року. Хто з політиків має рацію, розбирались експерти.
У другому кварталі цього року відповідно до планів президента, українців очікує підвищення мінімалки. Про те, чому владі доведеться йти на такі заходи, міркували експерти.
Президент Петро Порошенко заявляє, що зростання мінімальної зарплати до 4200 гривень у другому кварталі цього року не є межею. Про перспективи збільшення зарплати розповіли експерти.
Відомі шведські бренди IKEA і H&M уже цього року вийдуть на ринок України. Як це позначиться на вітчизняному виробнику, міркували експерти.
Україна отримає нові монети номіналом в 1 й 2 гривні в 2018 році, 5 і 10 гривень з'являться в обігу в 2019-2020 роках. Про те, яку банкноту НБУ не наважується пустити в обіг, розповіли експерти.
З 27 квітня Національний банк вводить в обіг нові монети номіналом 1 і 2 гривні. Навіщо це потрібно, розповіли експерти.
У НБУ впевнені, що Україні не загрожує дефолт до 2020 року. При цьому нещодавно в Нацбанку говорили, що якщо Україна не отримає траншу від МВФ до літа, то не отримає грошей узагалі. Оцінили ситуацію експерти.
Павло Жебрівський заявив, що Україна готова платити пенсії на окупованому Донбасі через Червоний Хрест. Проблему соцвилат на окупованих територіях оцінили експерти.
Антимонопольний комітет України не зміг довести в суді картельну змову супермаркетів. Детальніше про монополізацію ринків розповіли експерти.
АМКУ пояснив, що подорожчання продуктів спричинила інфляція на рівні 13,7 відсотка, якої не очікували в НБУ, збільшення виробничих витрат та підвищення соціальних стандартів. Про фактори подорожчання розповіли експерти.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну