Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Які зміни очікують найбільшу пропрезидентську політичну партію у 2022 році, та чи допоможе ребрендинг поновити рейтинги – розбирався політолог Олександр Радчук.
Яким буде партійне життя та як партії боротимуться за довіру виборців – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
У Верховній раді зареєстрували законопроєкт, який може повернути змішану виборчу систему із мажоритарною складовою. Про плюси та мінуси такого рішення – в матеріалі політолога Олександра Радчука.
Росія стане основним тізером в усіх геополітичних викликах 2022-го року, які стосуватимуться України. Основні загрози та виклики аналізував політолог Олександр Радчук.
Чи відбудуться дострокові парламентські вибори, як зміниться підтримка президента, чи продовжиться процес деолігархізації у 2022-му році – прогнозував політолог Олександр Радчук.
Чи зростатиме економіка України у 2022 році? І якщо так, то за яким сценарієм – дізнавався політолог Олександр Радчук.
Влада не виключає варіанту проведення всеукраїнського референдуму щодо майбутнього статусу тимчасово окупованих територій. Які небезпеки такого варіанту розвитку подій – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Після розмови Джо Байдена із Володимиром Путіним вступ України до НАТО дедалі більше виглядає нездійсненною мрією. Які можливі альтернативи знайти впливових союзників поза Північноатлантичним альянсом – аналізував політолог Олександр Радчук.
Невдовзі українців зобов’яжуть накопичувати собі додаткові до солідарної системи пенсійні кошти. Як працюватиме система, й чи вдасться достатньо накопичити на старість ‒ розбирався політолог Олександр Радчук.
На початку 2022-го року Верховна рада розпочне процедуру внесення змін до Конституції України в частині децентралізації. Про основні аспекти реформи та її наслідки – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні