Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Політичний експерт розповів про саботаж українськими чиновниками системи е-декларування та його наслідки для України.
Замість добросовісного заповнення електронних декларацій, політики й чиновники вигадують усе нові способи спростити і приховати деякі аспекти цієї процедури. Внаслідок цього терміни декларування можуть укотре зірватися, а з ними – і процес надання безвізового режиму.
Політичний оглядач проаналізував причини і наслідки легалізації процесу лобіювання законопроектів в українських реаліях.
За останній місяць народні депутати внесли два законопроекти для легалізації процесу лобіювання. Як законотворці розуміють цей процес в українських умовах, і наскільки подібні ініціативи можуть вплинути на політичний процес?
За два останні роки українські Збройні сили пройшли шлях докорінних перетворень. Головним чинником цих процесів стала внутрішня мобілізація українців. Враховуючи рівень загроз, Україні доведеться ще більше посилювати свою обороноздатність.
Політичний експерт розповів, чого очікувати від нового етапу «нормандських» переговорів у Берліні та на що розраховують Меркель з Олландом.
Чергова зустріч у нормандському форматі лідерів чотирьох держав відбуватиметься на тлі президентської кампанії в США та за відчутного тиску з боку європейських лідерів на позиції України. Чого варто очікувати від зустрічі в Берліні, яка має відбутися наступного тижня?
Політичний експерт проаналізував парламентські вибори в Грузії та провал партії Міхеіла Саакашвілі.
Програш партії Міхеіла Саакашвілі в Грузії практично руйнує його подальші політичні плани в рідній країні. Так само примарними є його перспективи і в Україні після фальстарту так званого «Руху за очищення». Що далі?
Затримання українського журналіста стало черговим свідченням відвертого порушення Росією всіх норм міжнародного права. Та головне питання: як надалі Україна зможе захистити права своїх громадян та гарантувати безпеку під час відвідин РФ?
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну