Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
За всю історію війни на Донбасі в напрямку українських військ полетіло близько 440 вагонів боєприпасів. Витрати – колосальні, а обстріли найчастіше носять неприцільний характер. Так чому ж російський «воєнторг» викидає такі гроші в трубу?
Минулий тиждень виявився багатим на внутрішньополітичні події. Усі в один матеріал не помістяться, тому торкнуся лише тих, які призведуть до найбільших змін у майбутньому.
Постійні обстріли з боку бойовиків на Донбасі мають на меті політичні або навіть політико-дипломатичні цілі. Така стратегія передбачає зрив Мінських угод, причому саме українською стороною.
Якщо події попередніх тижнів оберталися навколо якихось основних новин, то минулий тиждень скоріше ознаменувався купкою невеликих подій.
На зустрічі з блогерами голова Адміністрації Президента Борис Ложкін розповів, коли ж в Україні почнуться довгоочікувані реформи.
Для України відкрилися нові зовнішньополітичні можливості, а становище, в якому опинився наш основний противник останніх років, знову зробило крутий віраж. Саме час використати цей момент собі на користь – як у внутрішній, так і в міжнародній політиці.
Головним питанням тижня для України, насправді, було питання, чи не погодяться наші зарубіжні партнери, вражені паризькими вибухами, піти на поступки Путіну – аби тільки він допоміг у боротьбі з ІДІЛ. Від цього, без перебільшення, залежала б подальша доля нашої країни.
Минулий політичний тиждень в Україні оберталався в основному навколо парламенту. Його девізом могли би стати слова з плаката, який під стіни Верховної Ради принесла одна чудова дівчина.
Затримання Корбана, арешт Лукаш, провал «безвізового пакету» і старт судової реформи в Україні: Віктор Трегубов підбив підсумки минулого тижня.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні