Президент США Джо Байден звернувся до американського народу та пояснив причини свого виходу з президентської гонки.
Про це йшлося у трансляції президента на сторінці Білого дому.
Байден звернувся до нації з овального кабінету. Він наголосив, що його рішення відкликати свою кандидатуру було обумовлене питанням демократії. Він описав вибори-2024 року як вибір між «прогресом та регресом, надією та ненавистю».
«Посада президента почесна, але моє покликання захищати демократію, це важливіше за будь-який титул. Я знаходжу силу і задоволення в служінні американському народу», - сказав Байден.
Президент додав, що американці матимуть численні варіанти для вибору під час майбутніх президентських виборів.
«Моє лідерство, моє бачення майбутнього Америки - все це заслуговує на другий термін, але ніщо не повинно стояти на шляху нашої демократії. Тому я вирішив передати факел новому поколінню, щоб об'єднати нашу націю», - зазначив він.
На завершення Байден закликав американців об'єднатися для захисту нації та підкреслив, що це завдання стосується всіх, хто вірить у чесність, порядність і демократію.
Також Байден висловив свою підтримку віцепрезидентці Камалі Гарріс та закликав американців підтримати її на виборах.
«Я висловив свої погляди. Я хочу подякувати нашій чудовій віцепрезидентці Камалі Гарріс. Вона досвідчена. Вона сильна. Вона здібна. Вона була неймовірним партнером для мене і лідером для нашої країни. Тепер вибір за вами, американським народом: Ви робите цей вибір», - сказав Байден.
Join me as I deliver an address from the Oval Office. https://t.co/MPTTLv6nyn
— President Biden (@POTUS) July 24, 2024
Нагадаємо, Байден повідомив про рішення зняти свою кандидатуру з виборів увечері 21 липня. Він підтримав свою віцепрезидентку Камалу Гарріс в якості єдиного кандидата від Демократичної партії.
Гарріс уже підтвердила, що вона балотуватиметься. ЗМІ розповіли про її становище в опитуваннях порівняно з Дональдом Трампом.
ЗМI також вдалося з'ясувати, хто вплинув на рішення Байдена вийти з президентських перегонів.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»