Олімпіада-2024: у скарбничку нагород України додалося ще одне срібло

Читать на русском
Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули срібло Олімпійських ігор у каное-двійці на дистанції 500 метрів.
фото НОК

Україна виборола 11 за рахунком медаль на Олімпійських іграх у Парижі. Цього разу нагорода українкам дісталася на каное-двійці.

Про це повідомляє сайт НОК України.

У фіналі на дистанції 500 метрів на каное-двійці призерка Олімпіади у Токіо Людмила Лузан та Анастасія Рибачок показали другий результат та вибороли для України ще одну срібну медаль Олімпійських ігор у Парижі.

Нагадаємо, увечері 8 серпня українські борці Парвіз Насібов та Жан Беленюк стали призерами Олімпійських ігор у Парижі. Спортсмени здобули срібну та бронзову медалі у греко-римській боротьбі.

7 серпня український боксер Олександр Хижняк став олімпійським чемпіоном у ваговій категорії до 80 кг та приніс ще одне золото.