В результаті кібератаки рф на мережеву інфраструктуру Міністерства юстиції, яка обслуговує державні реєстри, витоку персональних даних не було.
Про це заявила віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції – міністерка юстиції України Ольга Стефанішина, передає Інтерфакс-Україна 20 грудня.

«Я перед пресконференцією отримала інформацію від Глави держслужби спецзв'язку та захисту інформації про те, що витік даних на даний момент не підтверджується», – сказала Стефанішина.
Водночас, як пише видання, в.о. керівника департаменту кібербезпеки СБУ Володимир Карастельов заявив, що Служба поки не може спростувати інформацію, що витік даних не стався, оскільки відбувається відповідне дослідження. Він пообіцяв надати всю інформацію пізніше.
При цьому Стефанішина додала, що всі дані, які перебували у Міністерстві юстиції, збережено, вони підлягають відновленню. Реєстри будуть відновлені, але на це потрібен час.
Нагадаємо, 19 грудня Мінюстиції заявило про масштабний збій на рівні мережної інфраструктури, яка обслуговує державні реєстри. Атака, здійснена росіянами, призвела до тимчасового припинення роботи Єдиних та Державних реєстрів, які перебувають у компетенції Міністерства юстиції.
18 грудня урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні ситуації CERT-UA попереджала про кібератаку, спрямовану на користувачів програми для військових «Армія+».
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»