Україна отримала перше срібло на Олімпіаді у Парижі

Український стрілець Сергій Куліш став срібним призером Олімпійських ігор-2024 у стрільбі з гвинтівки із трьох позицій на дистанції 50 метрів.

Про це повідомляє НОК.

Куліш отримав 461,3 бали. Перше місце у цій дисципліні посів спортсмен із Китаю Лю Юйкунь, третє – представник Індії Свапніл Кусале.

Для 31-річного стрільця це вже друга в кар'єрі олімпійська медаль. На Олімпійських іграх-2016 він став срібним призером у стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10 метрів.

Станом на даний момент Україна посідає 33 місце у загальному медальному заліку.

Нагадаємо, першу медаль для України – бронзову – 29 липня виборола фехтувальниця Ольга Харлан в індивідуальних змаганнях шпажисток. Вона подолала в поєдинку за 3-тє місце кореянку Чої Сібін.

З інфографіки «Слово і діло» можна дізнатись, як змінювався розмір призових для українських спортсменів за медалі на літніх Олімпіадах. Зазначимо, що цього року розмір призових не збільшився, незважаючи на заяву президента НОК Вадима Гутцайта.