Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Новий Виборчий кодекс – ще одна несподіванка, яка може внести суттєві зміни у формування нового скликання парламенту. Як може змінитися ситуація, дізнавався політолог Олександр Радчук.
Бум партійних з’їздів приніс чимало несподіванок – низка політичних сил продемонструвала імпульс до оновлення, інші – навпаки. Який підхід більше сподобається виборцю, аналізував політолог Олександр Радчук.
Чи стане вбивство хлопчика через недбалість поліцейських новою точкою відліку змін у правоохоронній системі? Чому важливо довести цю справу до кінця, розмірковував політолог Олександр Радчук.
Цьогорічні дострокові парламентські вибори – шанс для багатьох політичних партій, які раніше не були представлені в парламенті, заявити про себе. До кого можуть прислухатися, вивчав політолог Олександр Радчук.
Припинення війни та повернення контролю над окупованими територіями Донбасу – саме в цих питаннях українці очікують рішучих кроків нової влади. Чи має таку стратегію команда президента Зеленського, аналізував політолог Олександр Радчук.
Перший тиждень повноважень нового президента минув вкрай бурхливо. Якими можуть бути наслідки рішень Володимира Зеленського – дізнавався політолог Олександр Радчук.
Зі стартом дострокових парламентських виборів розпочнеться полювання політсил за представниками регіональних еліт. Перші заяви про створення подібних рухів та об’єднань – аналізував політолог Олександр Радчук.
Вже цього тижня стане зрозумілим, коли українці обиратимуть новий парламент. Чого чекати у разі, якщо дострокові вибори відбудуться влітку - аналізував політолог Олександр Радчук.
Чому генпрокурор Юрій Луценко після президентських виборів розпочав власну політичну гру? На що розраховує очільник Генпрокуратури, аналізував політолог Олександр Радчук.
Чи вдасться Святославу Вакарчуку переконати виборців знову повірити в його похід у велику політику? Про шанси, ймовірних соратників та стратегію дій розмірковував політолог Олександр Радчук.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні