Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Спершу він був у команді Порошенка. У 2016-му – зміг відстояти власні позиції під час призначення прем’єр-міністром. У 2019-му – йде в самостійне політичне плавання. Шанси на успіх Володимира Гройсмана напередодні виборів аналізував політолог Олександр Радчук.
Партійні лідери та структури на низькому старті в очікуванні парламентської кампанії. Про основні тренди та джерела ресурсів – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Як складеться ситуація на місцевому рівні та з якими труднощами доведеться зіткнутися новому президенту, аналізував політолог Олександр Радчук.
Жорсткий розподіл громадян на агресивні фан-клуби політиків став політтехнологічною тенденцією цих виборів. Які наслідки це може мати для суспільства , аналізував політолог Олександр Радчук..
У разі обрання нового президента основне поле політичних протистоянь зміститься до Верховної ради. Яких змін слід очікувати, прогнозував політолог Олександр Радчук.
Що не так із очільниками обласних державних адміністрацій та чому Петро Порошенко вирішив повернутися до теми префектів, аналізував політолог Олександр Радчук.
Хто може бути зацікавлений в сценарії обмеження повноважень президента та як подібні ідеї можуть бути реалізовані – в матеріалі політолога Олександра Радчука.
Поки двоє головних претендентів на президентську посаду зійшлися в другому турі, ще троє лідерів перегонів аналізують помилки й готуються до реваншу на парламентських виборах. Їхні перспективи аналізував політолог Олександр Радчук.
Результати першого туру президентських виборів хоча й не стали сенсацією, проте здивували багатьох – як самих кандидатів, так і пересічних виборців. Чи збережеться інтрига перед другим туром голосування, прогнозував політолог Олександр Радчук.
Деякі з кандидатів-фаворитів президентських перегонів почали шукати союзників. Мета – заручитися підтримкою перед другим туром. Хто з них знайде найбільш вдалу конфігурацію? аналізував політолог Олександр Радчук.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну