Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Будь-які вибори – завжди стрес для економіки. На хвилі популізму ситуація може здатися не такою вже й катастрофічною. Якими є реалії насправді, аналізував політолог Олександр Радчук.
За різними даними соціологів, у березні близько 20-25 відсотків серед опитаних респондентів досі не визначилися, за кого голосуватимуть. Як ця категорія виборців може вплинути на результати голосування, розбирався політолог Олександр Радчук.
Крим залишається зоною напруженості між Україною, Росією та західними країнами. Що реально може зробити Україна для його повернення, аналізував політолог Олександр Радчук.
Лише один із 39 кандидатів стане президентом. Втім, щонайменше 10 політиків із виборчого бюлетеня суттєво покращать свої стартові позиції напередодні парламентської кампанії. Хто вони, знає політолог Олександр Радчук.
Окружний адміністративний суд Києва вимагає надати докази про персональний склад парламентської коаліції. Про що це свідчить, аналізував політолог Олександр Радчук.
Уже в травні цього року відновиться техогляд для легкових авто. Які ризики та до чого готуватися автовласникам – у матеріалі Олександра Радчука.
Нова інтрига президентської виборчої кампанії – чи зможе Анатолій Гриценко вийти до другого туру після зняття Андрія Садового з виборів на його користь. Шанси та перспективи аналізував політолог Олександр Радчук.
Дочасна агітація, створення мереж для підкупу виборців та брудні політичні технології. Політолог Олександр Радчук оцінив, як усі ці фактори можуть вплинути на результат президентських виборів.
Політичні партії – інструмент для поширення певних ідей та спосіб досягнення влади. Які законодавчі архаїзми можуть стати перепонами в партійному будівництві, розбирався політолог Олександр Радчук.
На нинішніх президентських виборах праві партії так і не наважилися на похід єдиною потужною командою. Чи зможуть націоналісти повторити успіх 2012 року вже цієї осені, прогнозував політолог Олександр Радчук.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто