Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Президентська кампанія чітко засвідчила, що в Україні є запит на нову якість самої політики. Кому й коли вдасться найбільш вдало скористатися такими настроями українців – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Курс гривні на інформаційних табло обмінників останнім часом радує око пересічних українців. Чому гривня зміцнюється та коли очікувати чергової хвиля девальвації, аналізував Олександр Радчук.
Змінюються виборці – змінюються й політики. А з ними з’являються нові підходи в управлінні державою. Які головні особливості та настрої виборців у 2019 році, аналізував Олександр Радчук.
Кандидати в президенти намагаються уникати конкретики, коли справа доходить до питання їхнього бачення деокупації Донбасу та Криму. Що саме пропонують політики, дізнавався Олександр Радчук.
Кандидати у президенти нав’язують виборцям власний порядок денний. Та майже ніхто не говорить про конкретні кроки з вирішення проблемних питань, які насправді хвилюють пересічних українців.
Що робили б українці, якби графа проти всіх знову з’явилася у виборчих бюлетенях? Чому виборців позбавляють права на негативне голосування, розбирався політолог Олександр Радчук.
Тусовка чи дискусійний майданчик? Яку роль відіграє Всесвітній економічний форум у Давосі для вітчизняної політичної еліти, з’ясовував політолог Олександр Радчук.
Програма Схеми провела розслідування й з'ясувала, що в шоумена Володимира Зеленського, який має намір балотуватися в президенти, є кінобізнес у Росії.
Через неврегульованість виборчого законодавства, переселенці вже п'ятий рік не можуть проголосувати на місцевих виборах та мажоритарних округах. Чи вдасться змінити ситуацію в 2019 році, дізнавався політолог Олександр Радчук.
Українці жартують, що цього року в президенти не висувається лише лінивий. Втім, велика кількість технічних кандидатів – не випадковість. Якими можуть бути наслідки, розбирався політолог Олександр Радчук.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок