Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
На тлі дипломатичного скандалу між Польщею та Україною пропонуємо згадати, що саме Варшава зробила для нас після початку повномасштабної війни.
Російську столицю з початку року понад десять разів атакували невідомі безпілотники. Під удар потрапляли аеропорти, елітні райони, Москва-Сіті та навіть Кремль.
Російські війська цього року щонайменше 15 разів влучали ракетами та безпілотниками по багатоповерхових житлових будинках в Україні. У яких містах та з якими наслідками – на інфографіці.
Путін і Лукашенко з початку повномасштабного вторгнення в Україну провели 12 телефонних розмов, 2 онлайн-засідання та більше двох десятків особистих зустрічей.
Скандальні поїздки політиків та чиновників за кордон під час повномасштабної війни – на інфографіці.
Із 43 нардепів фракції забороненої тепер Опозиційної платформи більшість зберегли мандати. Докладніше про долю депутатів – на інфографіці.
За час повномасштабної війни понад 40 чинним і колишнім нардепам оголосили про підозри у різних злочинах.
Росія від початку цілеспрямовано перешкоджала роботі зернового коридору. Заходи щодо зриву угоди було розбито на кілька етапів, більше – на інфографіці.
Скільки гаджетів передали школам за час повномасштабної війни та скільки ще не вистачає – на інфографіці.
Міжнародний кримінальний суд у Гаазі за час існування засудив 10 осіб та 4 – виправдав. Справи проти 17 обвинувачених було закрито з різних причин, 14 обвинувачених перебувають на волі й 6 – під вартою.
Терориста Ігоря Гіркіна-Стрєлкова затримали у росії за екстремізм. Що про нього відомо та які злочини він скоїв – на інфографіці.
Режим білоруського диктатора Олександра Лукашенка причетний до депортації дітей із окупованих територій України. Зібрали все, що відомо.
Україна посіла 30 місце в Індексі паспортів світу, де країни ранжуються за можливостями безвізових подорожей для громадян. Як змінювалося місце Україні в рейтингу та його лідери – на інфографіці.
Правила виплат для ВПО змінилися. Кого можуть позбавити щомісячної державної допомоги на –інфографіці.
На монументі Батьківщина-мати збираються демонтувати радянський герб та встановити замість нього тризуб. Історія питання – на інфографіці.
Кримський міст пережив під час повномасштабної війни дві атаки. Що відомо про вибухи 8 жовтня та 17 липня.
За останні роки режим Кім Чен Ина значно наростив кількість ракетних випробувань. Докладніше – на інфографіці.
Військова, гуманітарна та фінансова допомога Україні – хто з союзників робить найбільший внесок у перемогу.
У якому віці і від чого вмирали найвідоміші диктатори ХХ століття – на інфографіці Слово і діло.
Більшість союзників України не схвалює передачу касетних боєприпасів від США. Недружньо налаштовані країни, зрозуміло, також проти.
Які іноземні компанії мають намір налагодити в Україні виробництво озброєння та військової техніки – на інфографіці.
Нову військову допомогу Україні до та під час саміту НАТО пообіцяли майже десять країн. Яке озброєння нададуть – на інфографіці.
Україна та 11 країн створили коаліцію для навчання українських пілотів. Скільки F-16 у країн-учасниць – на інфографіці.
Що передбачає законопроєкт про легалізацію медичного канабісу, який має намір розглянути Рада.
ПДВ та акцизи на пальне повернулися на довоєнний рівень. Як змінювалася середня вартість бензину А-95, дизеля та газу до повернення та після.
Цього року голод загрожує населенню близько двох десятків країн, переважно через бойові дії, економічну кризу, посуху. На інфографіці докладніше.
Конвенцію про заборону касетних боєприпасів ратифікували 111 держав, не ратифікували – 71. Більше – на інфографіці.
Китай у першому півріччі став найбільшим імпортером російського викопного палива. Які країни ще імпортували і яку суму – на інфографіці.
За всю історію існування Північноатлантичний альянс розширювався дев'ять разів. Докладніше – на інфографіці.
Над покаранням росії за злочини в Україні вже працюють три міжнародні інститути. Які їхні завдання та що ще належить створити.