Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Бути чи не бути новій хвилі пандемії коронавірусу вже восени цього року? Які корисні уроки з обмежувальних заходів можна використати для мінімізації ризиків у майбутньому, аналізував Олександр Радчук.
Уже цьогоріч український медійний ринок можуть очікувати суттєві зміни у правилах гри. Як нове законодавство може вплинути на ситуацію зі свободою слова в Україні, вивчав політолог Олександр Радчук.
В Україні почала працювати система фотовідеофіксації порушень ПДР. Як це змінить ситуацію на дорогах, аналізував політолог Олександр Радчук.
Здається, українці забули комуністів та соціалістів, проте досі сповідують більшість їхніх ідей. Чи з’явиться в Україні на місцевих виборах партія лівого спрямування, прогнозував політолог Олександр Радчук.
Нова кредитна програма від МВФ має допомогти Україні подолати наслідки чергової економічної кризи, посиленої карантином. Чи можливо впроваджувати реформи у таких реаліях – аналізував політолог Олександр Радчук.
У Верховній раді вирішили відкласти розгляд законопроєкту про подвійне громадянство. Чому влада не поспішає з ухваленням цього документу, аналізував політолог Олександр Радчук.
Вже до кінця травня парламент може легалізувати гральний бізнес. Чи вдасться за допомогою цього кроку наповнити бюджет та чи не будуть ризики більшими за доходи держави, дізнавався політолог Олександр Радчук.
Вибори міського голови Києва цієї осені будуть чи не найбільш цікавими з точки зору різноманіття кандидатів. Та чи знайдеться політик, здатний перемогти у нинішнього мера столиці, аналізував політолог Олександр Радчук.
Українська сторона підвищує ставки в представництві ТКГ у Мінську. Чи вдасться таким кроком зрушити з мертвої точки переговорний процес, аналізував політолог Олександр Радчук.
Чому гарна ідея з іпотечним кредитуванням для населення знову розіб’ється об сумні економічні реалії сьогодення, розмірковував політолог Олександр Радчук.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні