Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Чи справді підвищені штрафи за керування напідпитку зможуть виправити ситуацію зі смертністю на українських дорогах – дізнавався Олександр Радчук.
У наступному році держава хоче запропонувати українцям легалізувати незадекларовані доходи. Чи варто сподіватися на успіх цієї ініціативи – прогнозував політолог Олександр Радчук.
Відставка голови Нацбанку – сигнал про суттєві зміни для всієї фінансової системи України. Чи вдасться НБУ вберегти свою незалежність та чому курс гривні таки зросте, аналізував політолог Олександр Радчук.
Можливість розпуску Верховної ради дев'ятого скликання може стати реальністю вже восени поточного року. Які ризики такого сценарію – аналізував політолог Олександр Радчук.
Соціально-економічна ситуація, діяльність опозиції чи громадський сектор? Яка із цих складових стане фундаментом для можливих акцій протестів, прогнозував політолог Олександр Радчук.
Багато українських робітників цього року не зможуть поїхати на заробітки за кордон через карантинні обмеження. Що може запропонувати держава та як буде врегульована сфера трудової міграції, вивчав політолог Олександр Радчук.
Місцеві вибори – це і можливості для старту нових політичних лідерів та проєктів. Чи отримають підтримку такі ініціативи у виборців та чи стануть вибори початком сходження нових політичних еліт, аналізував політолог Олександр Радчук.
Народні депутати планують змінити правила отримання водійських посвідчень. У чому основні новації та як вони вплинуть на безпеку руху на українських дорогах, вивчав Олександр Радчук.
Несподівані союзи та регіоналізація – основні процеси, які визначатимуть життя опозиційних політсил у найближчі пів року. Про особливості цих процесів – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Доля президентських виборів у США зараз вирішується на вулицях американських міст. Як вбивство однієї людини може вкотре змінити хід історії однієї з найсильніших держав світу, у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться