Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Традиційний початок навчального року у школах все ще затьмарений перспективою карантинних обмежень. Яких змін слід очікувати в навчальному процесі з 1 вересня, аналізував Олександр Радчук.
Білборди заполонили вулиці українских міст – партії та кандидати готуються до місцевих виборів. Що із креативом та чи знайдуть партійні лозунги своїх виборців, вивчав політолог Олександр Радчук.
Уряд планує стимулювати економіку, в тому числі і за рахунок збільшення мінімальних зарплат. У чому переваги та ризики такого кроку – аналізував Олександр Радчук.
Здається, під черговим диктатором захиталося крісло. Протестувальників у Мінську стає дедаді більше, а влада діє за жорстким силовим сценарієм. Чи стане Білорусь іншою, прогнозував політолог Олександр Радчук.
Народні депутати готові вчергове взятися за проблему євроблях. До яких наслідків призведе нова ініціатива щодо пільгового розмитнення авто, дізнавався Олександр Радчук.
Місцеві партії – очікуваний ефект децентралізації, реальна потреба для місцевих еліт чи спроба зіграти на опозиційних почуттях виборців? Відповіді на ці запитання шукав політолог Олександр Радчук.
Економіка України перебуває в крутому піке на тлі турбулентного періоду, який переживає весь світ. До яких найбільш вірогідних загроз слід підготуватися вітчизняній економіці, аналізував Олександр Радчук.
Верховна рада значно посилила відповідальність за підкуп виборців. Чи вдасться цілковито викорінити це негативне явище – дізнавався політолог Олександр Радчук.
Восени Верховна рада може ухвалити закон про парламентську опозицію. Для чого потрібен такий документ і чому він має високі шанси на ухвалення – аналізував політолог Олександр Радчук.
З боку української сторони на найвищому рівні дедалі активніше лунають заклики до перегляду Мінських угод. Схоже, Україна впритул наблизилася до реалізації плану Б. Що нас може чекати вже восени, дізнавався політолог Олександр Радчук.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок