Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
З 2021 року українцям запропонують долучитися до оновленої версії накопичувальної пенсійної системи. Які додаткові можливості з’являться у громадян – розбирався Олександр Радчук.
Національна валюта знову у центрі уваги українців. Схоже, факторів для девальвації значно більше, аніж для укріплення. Як довго та до якого рівня триватиме знецінення гривні – вивчав Олександр Радчук.
Розрахунки, закладені до проєкту Держбюджету на 2021 рік, наведені із урахуванням співпраці з МВФ. Та чи все так безхмарно у відносинах з Фондом, аналізував політолог Олександр Радчук.
Народні депутати планують протестувати інструмент громадських опитувань під час проведення виборів. Яка мета подібних ініціатив та як вони будуть втілені, дізнавався політолог Олександр Радчук.
В уряді вирішили повернутися до ідеї запровадження подвійного громадянства. Які наслідки для держави можуть принести подібні ініціативи, дізнавався політолог Олександр Радчук.
Схоже, падіння рейтингів провладної команди набирає ознак системності. Як така тенденція позначиться на всіх політичних процесах у переддень місцевих виборів – прогнозував політолог Олександр Радчук.
Виборцям надається право не лише обирати, але й відкликати обраних депутатів. Наскільки дієвим є механізм відкликання депутатів різних рівнів, вивчав політолог Олександр Радчук.
Останні півроку Кабмін працює у постійному антикризовому режимі. Втім, Верховна рада не надто сприяє законодавчим ініціативам уряду. Чи налагодиться співпраця восени та коли чекати кадрових ротацій – прогнозував політолог Олександр Радчук.
Народні депутати вчергове візьмуться за регулювання ринку таксі. На що потрібно звернути увагу, аби чергова спроба встановити нові правила гри не провалилася, розбирався Олександр Радчук.
У вересні може відбутися саміт лідерів нормандської четвірки. Українська сторона сподівається на суттєвий прогрес в питанні деокупації Донбасу. Які можливі варіанти розвитку подій, дізнавався політолог Олександр Радчук.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід