«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Політичний експерт розповів, яку тактику обрала РФ у суді Гааги, та оцінив можливості України в судовому процесі.
Окрім збройної боротьби, Україна намагається встановити справедливість у конфлікті з Росією шляхом позовів до міжнародних судів. Наскільки дієвими та ефективними виявляться ці заходи?
Експерт оцінив історію опозиційних об'єднань у політичній системі України та нинішню протидію політпроектів чинній владі.
Відчуття неминучої загрози надає українцям здатності до ефективного об’єднання зусиль. Тоді як вітчизняні політики воліють створювати альянси з метою нарощення рейтингів та в передчутті нових виборів. Чи бувають винятки з правил?
Експерт оцінив політичну систему в Україні та розповів про ризики встановлення авторитарного режиму.
Здавалося б, після Революції Гідності навряд чи знайдуться політики, які наважаться повторити шлях команди екс-президента Віктора Януковича. Однак історія, схоже, має властивість повторюватися.
Політичний експерт оцінив інцидент з частковим обвалом Шулявського шляхопроводу в центрі Києва.
Із частковим обвалом Шулявського шляхопроводу в центрі столиці вкотре актуалізувалося питання ефективного управління ресурсами міста. Хто насправді винен, чого очікувати далі, й де шукати вихід із ситуації, з'ясовував Олександр Радчук.
Політичний експерт оцінив ситуацію та розповів, чи є зрушення в питанні повернення Криму за три роки після анексії.
Вже третій рік поспіль наприкінці лютого українці згадують подію, яка стала першим етапом гібридної війни Росії проти України. Повернення анексованого Криму – непросте завдання не лише для України, але й для всієї світової спільноти.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні