Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Згідно із соцопитуванням КМІС, якби вибори були в лютому, в лідери вийшла б Юлія Тимошенко. Про що свідчать дані електоральної підтримки та чого чекати виборцям за рік до виборів?
Генеральна прокуратура України говорить про зрушення в розслідуванні злочинів, скоєних під час Євромайдану. Оцінку дали експерти.
Верховна Рада ухвалила законопроект про реінтеграцію Донбасу. Підсумки голосування підбивали експерти.
2017 рік запам'ятається відразу кількома скандалами та провалами. Якими ж були головні невдачі цього року?
Рік, що минає, ознаменувався для України багатьма подіями. Які ключові зміни відбулися в країні за цей час, розповіли експерти.
Справа Саакашвілі почалася з рішення забрати в нього громадянство, а сьогодні політика підозрюють у зв’язках з екс-режимом. Силові структури роблять заяви, які не відповідають реальності, а на вулицях тривають мітинги. Про наслідки для держави та суспільства міркували разом з експертами.
За підрахунками, в результаті Голодомору 1932-1933 років загинули 3 мільйони 943 тисячі українців. Деякі країни досі не визнають трагедію геноцидом, інші – спекулюють на цій темі. Про трагічні події міркували разом з експертами.
У Мінфіні зізналися, що коштів на субсидії не вистачає, а тим часом борги за комунальні послуги зростають. Відтак, на українців чекає нововведення – пеня за борги з комуналки. В ситуації розбирались експерти.и.
Сутички мітингувальників із поліцією, постійні ультиматуми та претензії – ці явища другий тиждень поспіль завдяки акції Саакашвілі та його прихильників під ВР перебувають на політичному порядку денному. Чи можливий силовий варіант вирішення конфлікту, розповіли експерти.
Не секрет, що ухвалення законодавчих змін відбувається в країні не без участі міжнародних кредиторів, а подекуди з їхньої подачі. Як це сприймають українці, розповіли соціологи.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться