Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
ВАКС конфіскував активи і майно в Україні олігархів Ротенберга, Дерипаски, Євтушенкова та інших. Більше – на інфографіці.
У ході війни найбільше постраждала інфраструктура у Донецькій, Луганській, Харківській, Миколаївській, Київській, Чернігівській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській областях. Сума збитків – на інфографіці.
З винищувачів Україні поки що відправили лише радянські МіГ-29. Які літаки обіцяли та що передали – на інфографіці.
На останніх президентських виборах було 39 кандидатів. Чим зараз займаються ті, хто зазнав поразки – на інфографіці.
УПЦ МП виселяють із Києво-Печерської Лаври. Чому так сталося і на підставі яких угод УПЦ МП користувалася Лаврою – на інфографіці.
Протистояння США та Китаю. Порівняння економічного та військового потенціалу двох країн – на інфографіці.
Головні здобутки Міністерства цифрової трансформації під керівництвом Михайла Федорова – на інфографіці.
З усіх окупованих територій України путін їздив лише до Криму та Маріуполя. На півострові з 2014 року він був близько двох десятків разів.
Найдовше на посаді міністра освіти був Василь Кремень, найменше – Ганна Новосад. Докладніше – на інфографіці.
Кого із лідерів держав переслідували міжнародні суди за воєнні злочини та злочини проти людяності – на інфографіці.
Українського посла немає у понад сотні країн світу. Повний список країн – на інфографіці Слово і діло.
Топ резонансних кримінальних справ, розгляд яких у Вищому антикорупційному суді не просувається – на інфографіці.
Як внутрішнім переселенцям в Україні оформити довідку та грошову допомогу від держави – на інфографіці.
За час повномасштабної війни Володимир Зеленський змінив чи збирається змінити голів військових адміністрацій у 11 областях та Києві. Докладніше – на інфографіці.
Українці можуть розлучитися або укласти шлюб у дипломатичних установах у Польщі, Німеччині, Казахстані, Туреччині та Грузії. Докладніше – на інфографіці.
Які країни є найбільшими експортерами озброєння у світі, кому його продають – на інфографіці.
Запеклі бої за Бахмут, під час яких росія втрачає тисячі своїх військових, тривають із липня. Хронологія оборони міста – на інфографіці.
Іран, Білорусь, Північна Корея допомагають росії озброєнням для війни проти України. Також путінський режим намагався купити зброю у Сербії та М'янми та сподівається отримати допомогу від Китаю.
Майже 40 країн, включно з Україною, виступили проти участі російських та білоруських спортсменів в Олімпійських іграх-2024 у Парижі – список.
Скільки і проти яких об'єктів в Україні росія використовувала дефіцитні гіперзвукові ракети Кинджал – на інфографіці.
Після року повномасштабної війни більшість українців холодно ставляться до росіян і вважають рф ворожою державою. Як змінювалося ставлення – на інфографіці.
Динаміка втрат серед цивільних українців за час повномасштабної війни – на інфографіці. Цифри приблизні, до них входять лише підтверджені ООН дані.
Чи є в Україні прогрес у досягненні рівноправності між жінками та чоловіками – оцінюємо за допомогою Індексу гендерної нерівності.
Порівняння американського багатоцільового винищувача F-16 та штурмовика А-10 Thunderbolt – на інфографіці.
За останній рік у Москві та Підмосков'ї сталося щонайменше два десятки масштабних пожеж. Докладніше – на інфографіці.
Український Крим буде деокупований, російські загарбники будуть вигнані з української території. Основні віхи в історії українського Криму – на інфографіці
Попри російські удари по енергетиці, вартість електроенергії в Україні – одна з найдешевших в Європі. Детальніше – на інфографіці
У світі ще залишилися держави, де влада є практично незмінною. Лідери таких країн залишаються біля керма роками та десятиліттями. Детальніше – на інфографіці
Всі країни, які є союзниками та партнерами України – це демократії зі змінюваною владою. Про те, коли в союзних країнах проводитимуться вибори – в інфографіці
Навіть якщо війна закінчиться завтра, долати її наслідки доведеться ще дуже довго. Про те, яка частина території України забруднена мінами та наслідки цього – в інфографіці Слово і діло