Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників обласних центрів України. Попередній випуск було присвячено мерам Харкова, Дніпропетровська та Запоріжжя. Сьогодні наші аналітики оцінили ефективність роботи міських голів обласних центрів західної України – Івано-Франківська, Ужгорода, Хмельницького, Луцька.
Останні нереалізовані обіцянки Олександра Попова пов’язані з його «плідною» роботою під час ліквідації наслідків снігопадів у Києві
Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників обласних центрів України. Попередній випуск було присвячено мерам Вінниці, Черкас, Полтави та Кіровограда. Сьогодні наші аналітики оцінили ефективність роботи міських голів обласних центрів східної України – Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя.
Представники проекту «Слово і діло» відвідали Тернопіль і обговорили з міським головою проблеми міста та перспективи їх вирішення.
Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників обласних центрів України. Попередній випуск було присвячено мерам Рівного, Житомира, Чернігова та Сум. Сьогодні наші аналітики оцінили ефективність роботи міських голів обласних центрів центральної України – Вінниці, Черкас, Полтави, Кіровограда.
Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників обласних центрів України. Попередній випуск було присвячено Голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову. Сьогодні наші аналітики оцінили ефективність роботи міських голів обласних центрів північної України – Рівного, Житомира, Чернігова, Сум.
Цьогорічні вибори до Верховної Ради України продемонстрували прагнення громадян змінити ситуацію, яка склалася у суспільно-політичній сфері. Поряд з представниками Партії регіонів, ВО «Батьківщина» та Комуністичної партії, заручившись народною підтримкою, подолали 5%-й бар'єр й нові для Парламенту політичні сили: ВО «Свобода» на чолі з Олегом Тягнибоком і партія «УДАР» під керівництвом Віталія Кличка.
Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників обласних центрів України. Перший випуск було присвячено мерам Львова, Тернополя, Донецька та Луганська. Сьогодні наші аналітики оцінили діяльність Голови Київської міської державної адміністрації.
Проект «Слово і діло» розпочинає серію графічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності міських голів обласних центрів України.
Вибори нового складу Верховної Ради відбудуться за декілька днів. Усні виступи, реклама на телебаченні та радіо, публікації в пресі мають остаточно переконати громадян віддати свій голос за того чи іншого кандидата чи партію.
На початку нового навчального року проект "Слово і Діло" узагальнив обіцянки Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника в галузі освіти на 2012-2013 рік. В системі народного контролю зафіксовано 15 обіцянок освітянам. З них 9 зроблено та 6 очікують на виконання.
Проект "Слово і Діло" проаналізував ефективність роботи членів Кабміну на урядовій посаді за показниками активності (загальної кількості обіцянок), відповідальності (кількості виконаних обіцянок), безвідповідальності (кількості невиконаних обіцянок) та кількості обіцянок, виконання яких ми досі очікуємо.
Проект "Слово і Діло" підрахував кількість обіцянок, даних керівниками політичних партій на з’їздах, що відбулися минулого тижня.
Напередодні виборів до Верховної Ради проект "Слово і Діло" підбив підсумки роботи головних претендентів на місце в Парламенті станом на 3 серпня за фактом виконання обіцяного з початку 2005 року.
Керманичу Київської міськдержадміністрації вдалося реалізувати найбільше поміж мерів приймаючих міст інфраструктурних проектів. І "виною" тут не тільки Євро - Київ є стратегічним містом.
Природно, що найцікавішою постаттю в контексті даного дослідження є Б.Колесніков. Під його керівництвом відбувалося будівництво найзначиміших інфраструктурних об'єктів.
Ось і відбулася фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Подія, до якої готувалися декілька років, пролетіла однією миттю, залишивши по собі приємні спогади та можливість проаналізувати те, як впоралася українська влада з підготовкою до неї.
Чемпіонат Європи з футболу 2012 року вже зовсім скоро розпочнеться на теренах України і Польщі. Україна активно здає в експлуатацію нові об’єкти інфраструктури. Тому напередодні цієї непересічної для нашої країни події 29 травня громадсько-політичний проект "Слово і діло" та громадська компанія "Євро-патруль" презентували результати перевірки українських міст на предмет їхньої готовності до Євро-2012.
Чемпіонат Європи з футболу 2012 року вже зовсім скоро розпочнеться на теренах України і Польщі. Тому напередодні цієї непересічної для нашої країни події ми в чергове спробуємо проаналізувати ступінь відповідальності вітчизняних політиків і посадовців у питаннях підготовки до Чемпіонату.
Аналітичний огляд станом на 25 березня 2012 року. Поточний 2012 рік розпочався і буде проведений в Україні під знаком чемпіонату Європи з футболу. Отже, є цілком доречним розглянути наскільки відповідальними були і є вітчизняні посадовці і політики у питаннях, що стосуються підготовки до європейської першості.
Останнім часом в Уряді відбулися помітні кадрові рокіровки: Раїса Богатирьова була переведена з РНБО на посаду Віце-прем'єр-міністра - Міністра охорони здоров`я України, у зворотньому напрямку - на посаду Секретаря РНБО призначено Андрія Клюєва, звільнено з посади Міністра оборони Михайла Єжеля, на місце якого призначено Дмитра Саламатіна.