Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Одним з пріоритетів є армія, але є сумніви в тому, що Збройні сили України отримають більше грошей.
Подробиці візиту Володимира Зеленського в США – з ким зустрічався президент, чим закінчилися переговори з Джо Байденом, які угоди підписали.
У рамках візиту Зеленського до США було підписано угоду про стратегічну основу оборонного співробітництва. Що саме передбачає ця угода та чому вона важлива для обох сторін, читайте у матеріалі Слово і діло.
Підписати угоду про відкрите небо з ЄС обіцяв Володимир Зеленський. Це повинно відбутися вже в жовтні.
Яким чином місцева влада привласнює державні землі та які можуть бути наслідки, читайте у матеріалі Слово і діло.
На зустрічі з президентом Сполучених Штатів Володимир Зеленський отримав менше, ніж розраховував.
З деякого часу помітно став виділятися за своїми суспільно-політичними реакціями український Південь. По всьому виходить, що у нас вимальовується головний проблемний регіон.
Чому курс долара починає зростати та скільки коштуватиме восени американська валюта, читайте в матеріалі Слово і діло.
Яких карантинних правил повинні дотримуватися в дитсадках, чи повинні школярі носити маски, чи можуть батьки заходити в установи освіти – в матеріалі Слово і діло.
Як довго школи та виші працюватимуть у звичайному режимі? Чи готові навчальні заклади до нового кола дистанційного режиму роботи ‒ дізнавався Олександр Радчук.
Які обіцянки давали політики на літо, що вдалося виконати, а що провалили, читайте у матеріалі Слово і діло.
В Україні з 1 вересня стартує податкова амністія. Для кого вигідно подавати одноразову декларацію та яких результатів очікує влада, читайте у матеріалі Слово і діло.
Ситуація з коронавірусом в Україні почала загострюватись. Коли буде новий спалах COVID-19 та чи варто готуватися до локдауну, читайте у матеріалі Слово і діло.
Денис Шмигаль і Михайло Федоров обіцяли з осені ввести режим paperless, а Давид Арахамія анонсував нові кадрові перестановки в уряді.
Які галузі та сфери економіки сприятимуть динамічнішому розвитку економіки України у наступні десятиліття – аналізував політолог Олександр Радчук.
Інформація Офісу генерального прокурора не проливає світла на причини трагедії під Іловайськом в 2014 році.
Народні депутати направили близько 300 запитів генеральному прокурору. Запитують про хід розслідування справ, просять перевірити сумнівні висловлювання і навіть факти розпалювання релігійної ворожнечі.
Як відбувалося становлення геополітичної суб’єктності України, та на які орієнтири слід звернути увагу у наступні 10 років – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Андрій Єрмак міцно і безальтернативно заволодів вухом Володимира Зеленського, і тому ця ситуація дуже подобається.
Як в Україні з 1 вересня 2021-го будуть здійснювати пенсійні виплати – в матеріалі Слово і діло.
Антикорупційні органи правопорядку за допомоги нового інституту, який розвинений у США, вже викрив певних осіб у зловживаннях.
За результатами візиту Володимира Зеленського в США можна очікувати поглиблення українсько-американських відносин. Але щодо ключових питань Джо Байден навряд чи змінить свою позицію.
Професія вчителя стане високооплачуваною, йдеться у програмі Володимира Зеленського. Розбираємося, чи є прогрес у виконанні обіцянки.
В Україні працює програма Доступні ліки. Хто може отримати безкоштовні препарати та як це зробити, читайте у матеріалі Слово і діло.
Зміни до Податкового кодексу передбачають збільшення податків на житло. Слово і діло розбиралося, чи зросте вартість житла для кінцевого покупця.
Президент Естонії Керсті Кальюлайд приголомшила заявою, що ще років двадцять нам не бачити Євросоюзу, оскільки Україна ніяк не відповідає його стандартам. Двадцять років – це, по суті, ніколи.
Схоже, в Офісі президента рішуче налаштовані розділити повноваження очільника КМДА та мера столиці. Які наслідки для Києва матиме таке рішення – у матеріалі політолога Олександра Радчука.
Що російські ЗМІ пишуть про святкування Дня Незалежності України – обговорюють присутність військових і техніки НАТО, а також сльози Володимира Зеленського.
Значна частина техніки, що була представлена на параді 24 серпня 2021 року в столиці, не потрапила до війська.
До свого 30-ліття Україна прийшла з війною, якій краю не видно, відірваними Кримом і шматком Донбасу, з Кварталом 95 у владі, національно-культурною інтелігенцією в опозиції, яку очолює лідер електорального антирейтингу.