«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Позафракційний нардеп Олег Мусій обіцяв, зокрема, домогтися повноправного членства України в ЄС і НАТО.
У президент Петра Порошенка є план П, Олег Ляшко рівняється на президента Білорусі, а Анатолій Гриценко викликає Зеленського на дебати.
Олексій Мушак обіцяв балотуватися до Ради 9-го скликання й перейти до іншої політичної сили після президентських виборів.
Мороко виконав лише одну обіцянку з 24. Представник Опоблоку не впорався з більшістю передвиборчих програмних зобов'язань перед виборцями.
Молоток виконав менш ніж половину обіцянок. Він нічого не зробив для запровадження страхової медицини в Україні, зате постарався, щоб на округ виділялися субвенції та бюджетні кошти.
Хоча різниця між Петром Порошенком і Віктором Ющенком кардинальна, недарма останній підтримав чинного президента в боротьбі за другий термін.
Будь-які вибори – завжди стрес для економіки. На хвилі популізму ситуація може здатися не такою вже й катастрофічною. Якими є реалії насправді, аналізував політолог Олександр Радчук.
Обіцянки Петра Порошенка – це не лише успіх у набутті безвізу та провал із завершенням АТО за лічені дні. Якщо хочеться об’єктивної картини, варто розкласти на обіцянки всю його діяльність за 5 років і перевірити, з чим він впорався, а з чим – ні.
Депутат від Самопомочі Іван Мірошниченко виконав майже половину своїх обіцянок і провалив чотири.
Міщенко дав лише шість обіцянок, з яких половину провалив. Йому треба встигнути проголосувати за те, щоб у депутатів не було можливості переходити з однієї фракції в іншу.
У багатьох країнах скасували день тиші. Наприклад, у Молдові під час останніх парламентських виборів можна було оголошувати результати соцопитувань. Яка ситуація в Україні?
Депутат від Опозиційного блоку Юрій Мірошниченко виконав лише три обіцянки з 28. Ще 13 у нього залишаються в процесі.
Росія розпочала серію інформаційних провокацій, щоб забезпечити обрання вигідного їй президента України.
Матківський виконав менше третини обіцянок. Йому досі не вдалося розробити і лобіювати прийняття Державної програми соціально-економічного розвитку України.
Радикал Андрій Лозовой не надто поспішає виконувати свої обіцянки. Більш ніж за чотири роки в нього лише 9 виконаних.
Микитасю потрібно встигнути реалізувати більше обіцянок, ніж він уже виконав і провалив. Серед невиконаних передвиборчих запевнень нардепа – боротися з корупцією й забезпечити далекі села рейсовим автобусним сполученням.
Згідно з даними опитування, лише 9 відсотків українців довіряють владі. Це найнижчий показник у світі.
Піар і маніпуляцію кандидати в президенти використовують майже в кожному своєму виступі. На прикладі лише одного випуску ток-шоу ми розповідаємо, як це відбувається.
За різними даними соціологів, у березні близько 20-25 відсотків серед опитаних респондентів досі не визначилися, за кого голосуватимуть. Як ця категорія виборців може вплинути на результати голосування, розбирався політолог Олександр Радчук.
Організатором вуличних акцій можуть виступити проросійські сили, зацікавлені в дестабілізації ситуації в Україні.
Народний депутат від Опозиційного блоку Іван Мирний не виконав жодної своєї обіцянки з 24.
Олег Ляшко та Сергій Каплін обурюються через продовження контракту з Андрієм Коболєвим, а Юлія Тимошенко купує хот-дог.
Екс-командир батальйону Айдар Сергій Мельничук виконав лише 19 відсотків обіцянок і зібрався йти на нові парламентські вибори.
Мельничук дав лише 7 обіцянок. Йому потрібно домогтися люстрації чиновників і спрощення системи оподаткування для малого й середнього бізнесу.
Відставка Нурсултана Назарбаєва з посади президента Казахстану на деякий час витіснила події української передвиборчої кампанії.
Мепарішвілі пройшов до парламенту в квітні 2016 року. Відтоді в нього накопичилося 28 обіцянок, з яких 4 провалені.
Крим залишається зоною напруженості між Україною, Росією та західними країнами. Що реально може зробити Україна для його повернення, аналізував політолог Олександр Радчук.
Віталій Купрій у передвиборчій програмі обіцяє назвати війну війною й визначити ворогом Росію.
За чотири роки у Верховній раді Роман Мацола виконав половину обіцянок. Він запевнив, що підтримає запровадження відповідальності для чиновників із подвійним громадянством.
Слово і Діло розбиралосЬ, як народний депутат Сергій Мельник виконує обіцянки протягом своєї каденції.