Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Фальстарт із відставкою Кабміну Олексія Гончарука вперше за останні півроку публічно оголив кризові явища всередині пропрезидентської команди. Як будуть розвиватися події далі – аналізував політолог Олександр Радчук.
Зміни до Конституції в частині децентралізації закладають низку ризиків, які створюють можливості для розбудови жорсткої президентської вертикалі. Чим це загрожує, розбирався політолог Олександр Радчук.
Нацбанк змінює стратегію та швидкими темпами знижує облікову ставку. Чи пожвавлять ці кроки економіку держави – з’ясовував Олександр Радчук.
Деякі реформи в Україні тривають десятиліттями. А точніше – йдеться про планування, а не реалізацію. Які зміни можуть статися в 2020 році, з’ясовував політолог Олександр Радчук.
У 2020 році Україні складатиме черговий геополітичний іспит. Якими будуть наслідки невивчених уроків та невиконаних домашніх завдань, вивчав політолог Олександр Радчук.
Девіртуалізація партійного життя – основний політичний тренд напередодні місцевих виборів у 2020 році. Які електоральні ресурси задіють партії в новому політичному сезоні – визначав політолог Олександр Радчук.
2020 рік буде насичений за своїм порядком денним. Політолог Олександр Радчук виділив п'ять основних факторів, які матимуть визначальний вплив на політичне та економічне життя країни.
Як зміниться підтримка президента, коли очікувати відставки Кабміну та що відбуватиметься у Верховній раді у 2020 році – прогнозував політолог Олександр Радчук.
Відкриті списки та скасування мажоритарки – мабуть, один із найважливіших позитивів нового Виборчого кодексу. А чи є вади – розбирався політолог Олександр Радчук.
Росія отримала чергові козирі на перемовинах у Нормандському форматі. В чому небезпеки проєкту Мінськ-3, аналізував політолог Олександр Радчук.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться