Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Амністія – питання відновлення довіри, чи встановлення справедливості? Чи можливе одне без іншого, розмірковував політолог Олександр Радчук.
Поки Україна намагається повернути Донбас та Крим, у Білорусі рятуються від занадто тісної дружби з Кремлем. Чи справді існує загроза створення нової союзної держави – дізнавався політолог Олександр Радчук.
Одним із ключових завдань для влади на всіх рівнях у 2020 році має бути зменшення смертності на дорогах. Чи стане наступний рік визначальним у питанні поліпшення безпеки руху – розбирався політолог Олександр Радчук.
З наступного року вже новий Мін’юст обіцяє докорінно реформувати пенітенціарну систему в Україні. З чого планують почати, та чому реформа досі пробуксовує – аналізував Олександр Радчук.
Чим завершаться перемовини у Нормандському форматі для України? Політолог Олександр Радчук прогнозує три можливі сценарії розвитку ситуації із новим законом про так званий особливий статус Донбасу.
Вже наприкінці грудня слід очікувати, що процедуру імпічменту президента США передадуть на розгляд до Сенату. Якими будуть наслідки та чого очікувати Україні – в матеріалі політолога Олександра Радчука.
Чому політичні ідеології не популярні в партійному будівництві? Як можливо змінити ситуацію –розбирався політолог Олександр Радчук.
Нетиповий період укріплення гривні, схоже, завершується. Попри позитивні прогнози щодо курсу нацвалюти, в цілому гривня поступово дешевшатиме у 2020 році. Як розвиватиметься цей процес – прогнозував Олександр Радчук.
Уряд пропонує легалізувати гральний бізнес в Україні. Натомість документ «застряг» у парламенті й може зазнати суттєвих змін. Яких саме і чому – дізнавався політолог Олександр Радчук.
Зустріч у Нормандському форматі може відбутися вже наприкінці поточного місяця. Чи відбудеться прогрес у мирному врегулюванні ситуації на Сході України – аналізував політолог Олександр Радчук.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну