Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
На інфографіці – порівняння масованих ударів по Україні 2 січня, 22 березня, 26 серпня, 17 листопада та сьогодні, 13 грудня.
Китай, США і Німеччина мають найбільші вітроенергетичні потужності у світі. Докладніше – на інфографіці.
У світі понад 6 мільйонів сирійських біженців. Після падіння режиму Асада деякі країни Європи призупинили розгляд заявок на надання притулку.
На інфографіці – як змінювалися витрати з бюджету на Конституційний суд, Верховний суд, Антикорупційний суд та Вищий суд із питань інтелектуальної власності.
Росія практично по всьому світу шукає солдатів для війни проти України. Завербовано громадян КНДР, Індії, Непалу, Сирії та інших країн.
Падіння режиму Асада в Сирії стало однією з найбільших геополітичних поразок росії. Докладніше – на інфографіці.
Втрати української армії під час повномасштабної війни влада називає нечасто. Докладніше – на інфографіці.
На інфографіці – президенти яких країн перебувають при владі понад десять років. Лідером є Теодоро Мбасого з Екваторіальної Гвінеї, якому вдається понад 45 років зберігати пост.
Суд присяжних планують створити в Україні. Як він працюватиме, хто зможе і не зможе стати присяжним, права та обов'язки присяжних – у матеріалі.
У більшості обласних центрів цього року буде новорічна ялинка, але або куплена у попередні рока, або профінансована меценатами.
Росія цього року збільшила кількість диверсійних операцій у Європі. На інфографіці – деякі випадки, у яких помітили російський слід.
Більшість видатків держбюджету-2025 передбачено на сектор безпеки та оборони. Докладніше про майбутні витрати – на інфографіці.
За пост президента Румунії у другому турі боротимуться Келін Джоржеску та Елена Ласконі. Що відомо про кандидатів – у матеріалі.
На інфографіці – як змінювалося ставлення громадян Грузії до вступу країни до Євросоюзу та НАТО.
На інфографіці – скільки коштів із державного бюджету виділяється на електронне урядування та інформатизацію.
Єдиний державний реєстр домашніх тварин запущено в Україні. Що це і для чого реєструвати свого улюбленця – на інфографіці.
У Сирії відновилися бойові дії між повстанцями та військами Башара Асада. Що відомо про угруповання Хаят Тахрір аш-Шам, яке очолило наступ – на інфографіці.
Операція ЗСУ у Курській області триває вже майже чотири місяці. На інфографіці – деякі факти та цифри.
Ціни на всі базові продукти – хліб, м'ясо, рибу, молочку, овочі тощо – зросли за час повномасштабної війни Порівняння – на інфографіці.
На інфографіці – у яких країнах світу нема посла України. Зазначимо, що з деякими цими країнами розірвані дипломатичні відносини чи там взагалі немає посольства України.
Українці можуть задекларувати знайдену вогнепальну зброю та боєприпаси до неї та залишити собі на час воєнного стану – інструкція.
Погрози ядерною зброєю є частиною тактики росії від початку повномасштабної війни. Хронологія шантажу – на інфографіці.
На інфографіці – далекобійні удари по росії з використанням українських дронів та західних ракет.
Після введення санкцій США проти російського Газпромбанку понад 20 країн припинили обслуговування його карток UnionPay.
ПСГ України перед опалювальним сезоном було заповнено на 40 відсотків. Як було у попередні роки – на інфографіці.
Росія використала для атаки на Україну нову балістичну ракету. Що відомо про Орєшнік – на інфографіці.
Адміністрація Джо Байдена до кінця терміну своїх повноважень надасть Україні військову допомогу ще на 7 млрд доларів. На інфографіці – військова підтримка упродовж великої війни.
На інфографіці – екстрадиція до України підозрюваних у злочинах під час повномасштабної війни.
На інфографіці – як під час повномасштабної війни змінювалася оголошена кількість заброньованих працівників.
На інфографіці Слово і діло – останні законодавчі зміни щодо особливостей мобілізації в Україні.