Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Російська Федерація планує виділити ватажкам окупованих територій Донецької і Луганської областей гроші на соціально-економічний розвиток.
У чесних чиновників будуть гідні зарплати, обіцяв Володимир Зеленський. Детальніше про це – в матеріалі Слово і діло.
Сергій Притула створює свою власну партію. Наскільки можна очікувати від уламка Голосу результатів, які виявилися не під силу цілій партії.
З 1 жовтня електронні лікарняні повністю замінять паперові. Як оформити і користуватися е-лікарняним – в матеріалі.
Чому із законодавства хочуть прибрати термін заклади громадського харчування та як це може вплинути на продаж алкоголю на розлив, читайте у матеріалі Слово і діло.
Пік захворюваності на COVID-19 в Україні може настати вже в жовтні-листопаді. У найближчі тижні добовий рівень інфікування може перевищити 10 тисяч, а на піку – досягти 15-18 тисяч.
Які зміни в законодавство обіцяють внести нардепи для вирішення проблеми сміття, розібралося Слово і діло.
Через систематичну неявку сторони захисту та постійне відкладення судових засідань у деяких гучних справах досі не поставлено крапку у вигляді вироку.
Результати федеральних виборів у Німеччині – черговий геополітичний виклик для України. Про гарні новини та головні загрози для нашої держави у розбудові двосторонніх відносин із ФРН дізнавався політолог Олександр Радчук.
Угорщина уклала з Росією контракт, через який Україна втратить частину газового транзиту через свою територію. Детальніше - в матеріалі.
Розмови про можливу відставку Разумкова загострилися з початком політичного сезону. Кому може бути вигідна відставка спікера та чи піде Разумков у відставку найближчим часом, читайте у матеріалі Слово і діло.
Палата представників США підтримала поправку до проєкту оборонного бюджету, яка може відстрочити запуск Північного потоку-2 або поставити хрест на проєкті. Чому було прийнято це рішення і якими можуть бути наслідки.
Скоротити кількість народних депутатів українські політики обіцяють вже близько двадцяти років. Детальніше – в матеріалі Слово і діло.
Державне фінансування партій усе менше сприяє появі конкурентного партійного середовища. Чому так відбувається і як цьому можна зарадити – аналізував політолог Олександр Радчук.
Олігархи у нас стоять за всіма більш-менш значними політичними проєктами, і єдиний президент України, який був їм не рівня, а батько рідний, це Леонід Кучма.
Новий спалах військових дій на Близькому Сході може виявитися дуже корисною подією для України.
Конфлікт Дмитра Разумкова зі слугами народу, закон про олігархів і невизнання виборів до російської Держдуми – подробиці роботи парламенту в нашому матеріалі.
Скоротити функції держави обіцяв Володимир Зеленський у передвиборчій програмі. Детальніше – в матеріалі Слово і діло.
У президентській адміністрації зуміли отримати вигоду із замаху на першого помічника Володимира Зеленського Сергія Шефіра.
Який би виклик історія із замахом на Шефіра не кидала Зеленському, це не може скасувати неприємної обставини, що Україна відтепер країна, де ось так от запросто стріляють в одного з найвпливовіших чиновників.
Після резонансних злочинів, на кшталт замаху на Сергія Шефіра, політики зазвичай обіцяють покарати винних. Чим це закінчується – в матеріалі.
Сергій Шахов не подав законопроєкт про податок на розкіш, а Євген Шевченко – постанову про геноцид та Уляну Супрун.
Слово і діло пропонує подивитися, що хоче змінити законопроєкт про трудові відносини та як нововведення оцінюють експерти.
Зміна окремих міністрів в уряді Дениса Шмигаля усе більше нагадує стратегію із затягування часу напередодні ухвалення більш доленосних рішень в українській політиці. Чому ‒ аналізував політолог Олександр Радчук.
Депутати обіцяють створити ТСК щодо вагнерівців, розкрадання в Укроборонпромі і втручання у вибори в США.
Серед позафракційних народних депутатів краще за всіх обіцянки виконують Дмитро Разумков і Руслан Стефанчук.
Народні депутати обіцяють повернути Крим, подолати бідність або зробити Київ найзеленішим містом. Хоча це або нездійсненно, або не в їхній компетенції.
Вибори до німецького парламенту відбудуться 26 вересня. Хто може стати наступником Меркель та чи вплине зміна канцлера на відносини Німеччини з Україною, читайте у матеріалі Слово і діло.
Чи не піде Володимир Зеленський на другий термін лише тому, що сильні опоненти так і не з'являться?
Володимир Зеленський часто дає масштабні обіцянки, реалізація яких вимагає мільярдів з держбюджету. Чи є гроші на його обіцянки в проєкті бюджету-2022.